NNK a partneři s.r.o., advokátní kancelář

NNK a partneři s.r.o., advokátní kancelář je advokátní kanceláří působící ve východočeském regionu již od roku 2010 (v právní formě společnosti s ručením omezeným od roku 2018). Byla založena na základě dlouhodobých odborných zkušeností svých společníků, kteří se profesně věnují výkonu advokacie již od roku 1993. Součástí profesionálního týmu advokátní kanceláře jsou rovněž spolupracující advokáti, koncipienti, právní praktikanti a administrativní pracovníci, jejichž společným cílem je poskytovat klientům kvalitní služby na nejvyšší úrovni a pomoci jim tak dosáhnout co nejuspokojivějšího vyřešení jejich záležitostí.

NNK a partneři s.r.o., advokátní kancelář poskytuje komplexní právní služby českým i zahraničním subjektům téměř ve všech hlavních oblastech práva s užším zaměřením na oblast obchodního práva, daňového a finančního práva, insolvenčního práva a exekučního práva.. Ve snaze poskytnout klientům ucelený právní servis nabízí možnost využití advokátní úschovy a rovněž úzce spolupracuje s dalšími odborníky v souvisejících oblastech. Samozřejmostí je proto možnost zajistit služby notáře, daňového poradce, auditora i znalců.

NNK a partneři s.r.o., advokátní kancelář poskytuje právní služby v českém, anglickém a ruském jazyce. Při poskytování právních služeb je přitom kladen důraz na profesionální a pružný přístup ke klientům se zachováním vysokého profesního standardu.